משחה להרגעת העור

סינון ומיון ›
באפשרותכם לבצע סינון מוצרים באמצעות הפקדים הבאים
העור שלנו הוא האיבר הגדול ביותר בגופנו. הוא רגיש הן לכל מה שסובב סביבנו (חיצונית) והן למה שקורה לנו בגוף. הוא מושפע ממזג האוויר, מזיהום האוויר, מהתזונה שאותה אנחנו צורכים, ממידת השלווה והרוגע או הסטרס שבו אנו נמצאים וגם ממחלות שונות, שאיתן מתמודד הגוף שלנו. 

בעלי עור רגיש או מגורה מוצאים את עצמם לא אחת מתמודדים עם תחושות לא נעימות על העור, שפעמים רבות עשויות להשפיע רבות על איכות החיים ולגרום לסבל רב (ובייחוד כאשר הן בעוצמות גבוהות). אלה יכולים להיות ילדים צעירים, בני נוער וגם מבוגרים, המתמודדים עם תופעות עור שונות, המלוות בעיקצוצים, גירודים, אדמומיות, יובש ועוד. משחה להרגעת העור, המכילה רכיבים טבעיים, יכולה להיות פתרון נכון ומתאים במקרים כאלה ולסייע משמעותית לסובלים מכך. 
 

באילו מצבים נצרך משחה להרגעת העור?למרות שמדובר באיבר הגדול ביותר בגופנו, כאמור, יוצא שהוא זה שמקבל את פחות תשומת הלב הנדרשת לו, או – לא את המספיקה לו. רבים מאתנו מקפידים על פעילות גופנית כדי להטיב עם הגוף ועם המערכות השונות בו, כשמופיעה להם בעיה פנימית הם ממהרים לבדוק אותה, אך איכשהו קורה שהעור לא מקבל מספיק יחס, מה שעשויים פעמים רבות לבוא לידי ביטוי בתצורות שונות. יש לא מעט מצבים שבהם העור סובל מגירויים שונים. הוא הופך מגורה כאשר הוא יבש, סדוק ופגיע יותר, ואז תחושת העקצוץ וחוסר הנוחות תבוא לידי ביטוי. 

גם חשיפה רבה מדי לשמש פוגעת בעור ויכולה, אצל אנשים מסוימים, אפילו לגרום לגירוי. מעבר לכך, ישנם גורמים מזיקים חיצוניים המשפיעים רבות על עורנו ויכולים גם הם לגרום לגירוי. למשל, בגדים העשויים מבדים מסוימים, חשיפה לחומרים המעוררים בגוף, ובייחוד בעור, אלרגיה ואפילו זיהום אוויר שמשפיע גם הו. ובל נשכח את היתושים. עקיצות של יתושים הן עניין טורדני ומציק מאד ופעמים רבות הן יכולות לגרום לגירוי וגרד רב בעור, הגורמים לסבל של ממש. 
 

כיצד טיפול טבעי יכול לעזור?התאמת הטיפול נעשית בהתאם לסיבות בגינן מרגישים את תחושת הגירוי בעור, ובייחוד כאשר נלווים לכך תסמינים מכל מיני סוגים. הקפדה על תחזוקה נכונה של העור ושימוש בפתרונות טבעיים כאשר צצים גירודים, יובש, עקצוצים בעור וגם עקיצות לא נעימות יכולה לסייע בהתמודדות עם תחושות אלו ולספק לעור בדיוק את מה שהוא צריך – את תשומת הלב הנכונה לו. כיום ישנן משחות מיוחדות המכילות רכיבים טבעיים בלבד – תמציות צמחים מרוכזות הידועות בסגולות הבריאות שלהן. משחה עשירה באלוורה, למשל, מתאימה במקרים של כוויות וגם עקיצות ומרגיעה את המקום. מדובר בתכשיר לשימוש חיצוני בלבד, אותו יש למרוח מספר פעמים ביום. 

ישנן משחות המכילות ארניקה ושמן המפ, המתאימות לעור מגורה, בעייתי או פגוע. שימוש בקמומיל, למשל, וגם קלנדולה מבטיח הזנה טובה של העור בכל הוויטמינים וחומצות השומן שלהן הוא זקוק, המסייעים בהתחדשותן של רקמות העור וכן בהתחדשותם של תאי העור. ויטמין E, שמצוי גם הוא במשחות רבות, וגם שמן לבנדר עוזרים להרגיע את העור ואת התחושה הלא נעימה, שמציקה כל כך. משחה להרגעת העור עוזרת במקרים רבים, הקשורים לעור שלנו ויכולה גם להקל רבות על תחושת אי הנוחות במקרים של פטריות בעור, פסוריאזיס, תפרחת חתולים, יובש קיצוני הכולל גם חתכים בעור, צלקות בשל ניתוחים באותו המקום, אלרגיות עוריות ועוד. 

אין ספק שמדובר במשחת פלאים המביאה אתה יתרונות רבים ודרך טבעית לחלוטין להקל על העור ולהרגיע אותו. אצלנו, בפריחת השלווה, תמצאו מגוון של תכשירים טבעיים המסייעים לבעיות שונות, לרבות גירוי בעור. המוצרים שלנו עומדים בכל התקנים הנדרשים ומיוצרים בתהליכי ייצור קפדניים. 
 
תקנון ותנאי שימוש באתר: צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.

התנאים רשומים, מטעמי נוחות, בלשון זכר בלבד ומתייחסים לנשים ולגברים כאחד.
הקדמה
1. אתר: צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
(להלן "האתר") ח.פ 029613197 הינו אתר על רשת האינטרנט המנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל.
2. כל המבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון ותנאי שימוש אלו.
3. יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.
4. ברכישה רשאים להשתתף בני 18 ומעלה. ההשתתפות מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני של הלקוח).
שמירה על פרטיות
5. האתר מתחייב לשמור על סודיות ופרטיות הגולש ולא להעביר פרטים של הלקוח לאף גורם אחר.
המוצרים
6. כל המוצרים המופיעים באתר הינם חדשים וללא פגם. המוצרים מגיעים באריזתם המקורית, אלא אם נכתב אחרת באופן בולט וברור בפרוט המוצר.
7. כל המוצרים המוצעים בחנות הם העושים שימוש בחומרים טבעיים ועדינים ככל האפשר, תוך פירוט מלא של כל הרכיבים הקיימים בהם. יחד עם זאת מאחר וישנם אנשים בעלי רגישויות שונות שלא ניתן לצפות מראש, היצרן והמוכר לא יהיה אחראי במידה והלקוח אלרגי למוצר, לכן על הקונה לוודא לפני מעמד הקנייה על מרכיביי המוצר.
8. הלקוח מודע לכך כי חלק מהמוצרים באתר לא עברו את בדיקות משרד הבריאות בישראל.
9. התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. ייתכן מקרה בו אותו המוצר יסופק ללקוח באריזה שונה מהמוצג באתר בשל הבדלים באריזות שיש לעיתים במלאי היצרן.

אופן ומועדי אספקת המוצרים
10. משלוחים ישולמו לפי סך ההזמנה הכולל ובהתאם לצורת השילוח המתבקשת. המשלוחים של המוצרים מגיעים או בלוקר, או נקודת איסוף או על-ידי שליח עד הבית. הלקוח יכול לבחור את דרך השילוח הנוחה לו, לתושבי יישובים מרוחקים המשלוח, במידה ובחרתם שליח, יגיע לדואר היישובי/מזכירות.
11. משלוח המוצרים יתבצע ע"י ימי האספקה הכתובים בפירוט של כל מוצר (ימי עסקים) בתוספת ימי שילוח ( 14 ימי עסקים) ממועד ביצוע ההזמנה כאשר יום ההזמנה אינו נחשב בחשבון. זמן האספקה המובטח הינו מיום ביצוע התשלום בפועל, כאשר יום עבודה כולל את ימים א'-ה', לא כולל חגים ומועדים. המוכר עושה כל שביכולתו בכדי לזרז את זמן האספקה.

12. על אף האמור לעיל, הלקוח לא יוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בחברת השליחויות. המוכר יעשה כל שביכולתו על מנת לזרז ולאתר את המוצר עבור הלקוח.
באם יחלפו 21 ימי עבודה (לפי סעיף 12) והלקוח טרם יקבל את המוצר תהיה זכותו לבטל את הרכישה מבלי לשלם דמי ביטול, או לבקש משלוח מחודש של המוצר.
13. המוכר שומר לעצמו את הזכות שלא לספק מוצר מסוים, במידה שהמוצר אזל במלאי או שחלה טעות במחיר/במפרט. במקרה כזה הלקוח יקבל הודעה על ביטול העסקה תוך 24 שעות מביצועה ויזוכה תוך 24 שעות מקליטתה, באם חויב.
אופן התשלום
14. התשלום הוא באמצעות כרטיסי אשראי שהונפקו על ידי בנק בישראל: ישראכרט, ויזה, מסטרקארד או באמצעות העברה בנקאית או צ'ק או PAYPAL או ביט.
15. החיוב הוא בתשלום אחד אלא אם נבחרה אפשרות התשלומים על ידי הלקוח.
16. הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי ככל שמתייחס ל"רכישה מרחוק" / "רכישה טלפונית ו/או "עסקת אינטרנטית"
מדיניות החזרות וביטולים
17. הלקוח רשאי לבטל הזמנה ובתנאי שהאריזה סגורה והמוצר באותו מצב כפי שנשלח תוך 14 יום מהגעת המשלוח. הלקוח מודע כי יהיה עליו לשלוח את המוצר לכתובת החברה ולשאת בעלויות המשלוח (במקרה שהמוצר כבר נשלח). הזיכוי עבור המוצרים שיוחזרו יהיה מלא למעט דמי המשלוח ובתנאי שהגיע למוכר במצב תקין. הזיכוי יהיה באותו אמצעי תשלום שבו שילם הלקוח
18. על הלקוח לבדוק את המוצר עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או בשונה ממה שהוזמן, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי יצירת קשר בבקשה לביטול, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981.
19. במקרים אלו הלקוח לא יחויב בעלות המשלוח: אם המוצר הגיע שבור או פגום או בשונה ממה שהוזמן ובמקרה של עיכוב באספקה מעבר ל- 14 ימי עסקים.
זכויות יוצרים
20. עדכון התכנים על-ידי המשתמש צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. מהווה הצהרה והתחייבות מצדו בכך שהוא בעל זכויות היוצרים בתכנים אלו, התכנים הינם תכנים חוקיים ואינם נוגדים את הדין ו/או אסורים על פי כל דין.
קניין רוחני
21. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
22. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
תוכן האתר
23. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
24. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
25. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
ניהול משתמשים ומבקרים באתר
26. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
27. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
גילוי נאות
28. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
29. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
כללי
30. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
31. "הזמנה שמורה": במידה והלקוח בחר בשמירת הזמנה וביצע את ההזמנה מאוחר יותר, המחירים התקפים יהיו אלו המופיעים באתר ביום ביצוע ההזמנה בפועל ולא המחירים שהופיעו בעת ביצוע שמירת ההזמנה. בכל מקרה המחירים המחייבים הם אלו המופיעים ביום ההזמנה בדף המוצר.
32. המוכר רשאי להגביל את כמות הקנייה, על פי שיקול דעתו.
24. לרשות הלקוחות עומד מענה אנושי בטלפון 053-7778788 או במייל zhlilteva@gmail.com
25.מקום השיפוט הייחודי והבלעדי בגין כל עניין הנובע מהשימוש באתר הינו בתי המשפט המוסמכים באזור חיפה.

אנו מאחלים לכם קנייה נעימה ומהנה ומזמינים אתכם ליצור קשר ובכל שאלה או עניין נשמח לעמוד לרשותכם.