צמחי מרפא

סינון ומיון ›
באפשרותכם לבצע סינון מוצרים באמצעות הפקדים הבאים

הרפואה המודרנית של היום מציעה מענה למגוון רחב מאד של בעיות בריאות, ובדרגות ועוצמות שונות. הפיתוחים הטכנולוגיים בעולם הרפואה מספקים פתרונות טיפוליים חדשניים במיוחד, המסייעים בהתמודדות עם מחלות לא קלות וגם עם תסמינים מכל מיני סוגים. 

למרות היתרונות הרבים של הרפואה בת ימינו, קשה שלא להזכיר את הרפואה המשלימה, שבחלקה מתבססת על הרפואה הסינית העתיקה, הנעזרת במגוון של צמחי מרפא כדי להתגבר על בעיות בריאות וגם על כמה מהמחלות מהנפוצות ביותר בעולם כיום. ישנם מטופלים הבוחרים לשלב בין זו המודרנית לזו הסינית, וישנם כאלה המעוניינים לטפל בעצמם אך ורק באמצעות צמחי מרפא, הידועים בסגולות הבריאות הרבים שלהם, כחלק מטיפול נטורופתי המוצע על ידי מטפלים מוסמכים. 
 

כיצד נתפסים צמחי מרפא ברפואה הסינית?הרפואה הסינית היא רפואה עתיקה מאד, בת יותר מ-2,500 שנה. ברפואה זו לוקחים חלק צמחי המרפא המוכרים ברפואה זו פרק זמן זהה כמעט.. השימוש בצמחי המרפא ברפואה הסינית הוא חלק בלתי נפרד מהטיפול והוא כולל שפע בלתי רגיל של חומרים המגיעים ישירות מן ההטבע. את החומרים הללו מחלקים לכמה קבוצות, כאשר כל קבוצה מציעה מענה לבעיות רפואיות אחרות. למשל, ישנם צמחי מרפא המחזקים את הצ'י (אנרגיה, כוח) שלנו, ישנם כאלה המחזקים את הדם. יש צמחי מרפא שתפקידם לגרום להגעה ולקירור הגוף, אחרים גורמים לשלשול במקרים של עצירות קשה ועוד ועוד. 

פורמולת צמחי המרפא הסיניים מתאימה לשורה ארוכה של מצבים ופעמים רבות משלבים בין כמה סוגים של צמחים כדי לספק את המענה הכולל, ותוך התייחסות למצבו של המטופל ולבעיה ממנה הוא סובל. תורה זו מתבססת על מרשמים עתיקים המופיעים בספרי הרפואה הסינית הקלאסיים, שרבים מהמטפלים בשיטת טיפול זו נעזרים בהם עד היום. כל פורמולת צמחי מרפא ניתנת באופן אחד למטופל ובמינונים שונים על מנת להשיג את המענה המתאים ולעזור לסובל מאותה בעיה להתגבר עליה ולהתחזק. 

צמחי מרפא ברפואה הסינית מתאימים, כאמור, למגוון של בעיות רפואיות ולכן גם מתאימים לכלל האוכלוסייה. לרוב ייעשה שימוש בצמחי מרפא כאשר סובלים מתשישות מכל מיני סיבות, מחולשה, מבעיות של עיכול והפרעה בחילוף החומרים, במקרים של מתח וחרדה, נשירת שיער מוגברת, בכאבי מחזור, בקושי להיכנס להריון ועוד. כאשר מדובר בילדים, יינתנו צמחי מרפא במקרים הם סובלים מהתקררויות חוזרות ונשנות, מבעיות אוזניים מתמשכות וגם נזלת, מהרטבת לילה ועוד. 

לאנשים שעוסקים בספורט ומתעמלים, יינתנו צמחי מרפא המסייעים בחיזוק הרצועות והגידים, ולכל האוכלוסייה יתאימו צמחים המיועדים לחיזוק הגוף ולמניעת מחלות. הרפואה הסינית מהווה חלק חשוב ומשמעותי מאד ממערכת הרפואה הציבורית בסין והיא ניתנת באלפי בתי החולים ברחבי המדינה. ישנן, מלבד סין, מדינות נוספות שאימצו אותה, כמו הונג קונג, סינגפור, יפן וקוריאה, כך שהיא מסייעת למאות מיליוני אנשים בכל העולם. לצד כל זה, ממשיכה סין לחקור ולתעד סיפורי מקרה שונים, המסכמים וממחישים את יעילות צמחי המרפא השונים ואת יתרונותיהם הרבים כמענה טיפולי. 
 

כיצד באים לידי ביטוי צמחי המרפא במערב?במדינות המערב לוקחים צמחי המרפא חלק גם הם והם כוללים בעיקר צמחים ומינרלים, אותם נמצא במדינות אירופה ואמריקה. גם כאן צמחי המרפא הם חלק ממסורת עתיקת יומית, שהחלה עוד ביוון העתיקה, עם התפתחות המדע. עם התפתחות והתקדמות המחקר, החלו לבחון לעומק את אותם רכיבים פעילים שנמצאים בצמחים וכן את מנגנון הפעולה שלהם ונמצא כי אלה מציעים שלל של יתרונות, שיכולים לסייע במחלות שונות. למשל, החומר הפעיל שבשורש הכורכום יכול לטפל במקרים של דלקתיות, כמו דלקת מעיים כרונית. 

החומר הפעיל שנמצא בשורש הג'ינסנג יכול לסייע במקרים של מתח כרוני וגם לחלק את בלוטת יותרת הכלה וקורדיספס, שהיא פטריית מרפא, מכילה חומר פעיל שיכול לחזק ולהעצים את תפקודה של מערכת החיסון. ישנם חומרים פעילים שונים, שאינם אמנם מוצעים כצמחי מרפא במדינות המערב, אך הם לוקחים חלק בתרופות מסוימות בשל היתרונות שלהם, כמו באפדרין ואספרין. הטיפול הנטורופתי הוא זה המגיע מהמערב, כזה המבסס את התנהלותו על צמחי המרפא המערביים, שהטיפול בהם נעשה בהתאם לאלה הסיניים. לזהות את מקור הבעיה ולטפל נקודתית בה. 
 

כיצד משתלבים צמחי המרפא כיום כמענה טיפולי?כיום, בישראל ובמדינות המערב האחרות, מציעים למטופלים פתרונות המהווים שילוב בין שתי גישות מרכזיות: בין הרפואה הסינית הכוללת צמחי מרפא סיניים לבין הנטורופתיה, הכוללת צמחי מרפא שנחשבים כמערביים יותר. הטיפול בצמחי מרפא סיניים יוצע כאשר סובלים מבעיות שונות. כגון: כאבים כרוניים, מיגרנות, בעיות בשינה, מחלות עור, נשירת שיער, דלקות, מחלות אוטאימוניות, מחלקות מפרקים, בעיות פוריות ותופעות שונות הקשורות בגיל המעבר. טיפול זה יהווה תמיכה לטיפול הרפואי ופעמים רבות עשוי גם להחליף את השימוש בתרופות, שלהן נלוות, לא אחת, תופעות לוואי לא נעימות. 

בנטורופתיה ייעשה אבחון ראשוני כדי לבחון את הגוף כולו ולבדוק כיצד המערכות השונות שבו משפיעות זו על זה. כאשר ייבחן תסמין כלשהו, תיבחן התמונה הרחבה יותר כדי לספק מענה מתאים לסובל מכך, שלא רק יטפל נקודתית באותו התסמין אלא גם ישפיע באופן משמעותי עם בריאות הגוף וכן על בריאות הנפש. מכאן נובע כי לאבחון יש משמעות וחשיבות רבה מאד כאשר מעוניינים לנצל את יתרונותיהם של צמחי המרפא. תשאול מקיף המתייחס למצבו הרפואי של המטופל הוא חלק בלתי נפרד מהאבחון הראשוני וחשוב מאד לדעת את ההיסטוריה הרפואית כדי לשפר את תוצאותיו של הטיפול ולבחור במענה הטוב ביותר. 

גם הרגלי התזונה, היקף הפעילות הגופנית, מידת הלחץ ושעות העבודה הם פרמטרים שיש לקחת בחשבון כאשר מבצעים אבחון שכל כל אחד מהם עשוי להשפיע על מצבו של האדם ולכן יכול גם להיות רלוונטי מאד לטיפול עצמו. פנייה למטפל בצמחי מרפא או שימוש בצמחי מרפא יכולים להתאים כאשר סובלים מבעיות רפואיות מסוגים שונים, המהווים טרדה של ממש והפרעה לחיי השגרה. 

מכיוון שישנם סוגים רבים מאד של צמחי מרפא, חשוב לוודא כי אותו סוג אכן תואם את הבעיה שממנה סובלים ואכן יכול לשמש כפתרון מתאים. אצלנו, בפריחת השלווה, תמצאו מגוון רחב של תכשירים המתבססים על צמחי מרפא ותמציות צמחים, שכולם ככולם ידועים בסגולות הבריאות הנהדרות שלהם שתורמים הן לגוף והן לנפש. כאלה שיכולים לעזור בבעיות חולי שונות וגם בשגרה כחלק מהתנהלות בריאותית נכונה ושמירה על הגוף שלנו. 
 

 

תקנון ותנאי שימוש באתר: צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.

התנאים רשומים, מטעמי נוחות, בלשון זכר בלבד ומתייחסים לנשים ולגברים כאחד.
הקדמה
1. אתר: צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
(להלן "האתר") ח.פ 029613197 הינו אתר על רשת האינטרנט המנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל.
2. כל המבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון ותנאי שימוש אלו.
3. יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.
4. ברכישה רשאים להשתתף בני 18 ומעלה. ההשתתפות מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני של הלקוח).
שמירה על פרטיות
5. האתר מתחייב לשמור על סודיות ופרטיות הגולש ולא להעביר פרטים של הלקוח לאף גורם אחר.
המוצרים
6. כל המוצרים המופיעים באתר הינם חדשים וללא פגם. המוצרים מגיעים באריזתם המקורית, אלא אם נכתב אחרת באופן בולט וברור בפרוט המוצר.
7. כל המוצרים המוצעים בחנות הם העושים שימוש בחומרים טבעיים ועדינים ככל האפשר, תוך פירוט מלא של כל הרכיבים הקיימים בהם. יחד עם זאת מאחר וישנם אנשים בעלי רגישויות שונות שלא ניתן לצפות מראש, היצרן והמוכר לא יהיה אחראי במידה והלקוח אלרגי למוצר, לכן על הקונה לוודא לפני מעמד הקנייה על מרכיביי המוצר.
8. הלקוח מודע לכך כי חלק מהמוצרים באתר לא עברו את בדיקות משרד הבריאות בישראל.
9. התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. ייתכן מקרה בו אותו המוצר יסופק ללקוח באריזה שונה מהמוצג באתר בשל הבדלים באריזות שיש לעיתים במלאי היצרן.

אופן ומועדי אספקת המוצרים
10. משלוחים ישולמו לפי סך ההזמנה הכולל ובהתאם לצורת השילוח המתבקשת. המשלוחים של המוצרים מגיעים או בלוקר, או נקודת איסוף או על-ידי שליח עד הבית. הלקוח יכול לבחור את דרך השילוח הנוחה לו, לתושבי יישובים מרוחקים המשלוח, במידה ובחרתם שליח, יגיע לדואר היישובי/מזכירות.
11. משלוח המוצרים יתבצע ע"י ימי האספקה הכתובים בפירוט של כל מוצר (ימי עסקים) בתוספת ימי שילוח ( 14 ימי עסקים) ממועד ביצוע ההזמנה כאשר יום ההזמנה אינו נחשב בחשבון. זמן האספקה המובטח הינו מיום ביצוע התשלום בפועל, כאשר יום עבודה כולל את ימים א'-ה', לא כולל חגים ומועדים. המוכר עושה כל שביכולתו בכדי לזרז את זמן האספקה.

12. על אף האמור לעיל, הלקוח לא יוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בחברת השליחויות. המוכר יעשה כל שביכולתו על מנת לזרז ולאתר את המוצר עבור הלקוח.
באם יחלפו 21 ימי עבודה (לפי סעיף 12) והלקוח טרם יקבל את המוצר תהיה זכותו לבטל את הרכישה מבלי לשלם דמי ביטול, או לבקש משלוח מחודש של המוצר.
13. המוכר שומר לעצמו את הזכות שלא לספק מוצר מסוים, במידה שהמוצר אזל במלאי או שחלה טעות במחיר/במפרט. במקרה כזה הלקוח יקבל הודעה על ביטול העסקה תוך 24 שעות מביצועה ויזוכה תוך 24 שעות מקליטתה, באם חויב.
אופן התשלום
14. התשלום הוא באמצעות כרטיסי אשראי שהונפקו על ידי בנק בישראל: ישראכרט, ויזה, מסטרקארד או באמצעות העברה בנקאית או צ'ק או PAYPAL או ביט.
15. החיוב הוא בתשלום אחד אלא אם נבחרה אפשרות התשלומים על ידי הלקוח.
16. הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי ככל שמתייחס ל"רכישה מרחוק" / "רכישה טלפונית ו/או "עסקת אינטרנטית"
מדיניות החזרות וביטולים
17. הלקוח רשאי לבטל הזמנה ובתנאי שהאריזה סגורה והמוצר באותו מצב כפי שנשלח תוך 14 יום מהגעת המשלוח. הלקוח מודע כי יהיה עליו לשלוח את המוצר לכתובת החברה ולשאת בעלויות המשלוח (במקרה שהמוצר כבר נשלח). הזיכוי עבור המוצרים שיוחזרו יהיה מלא למעט דמי המשלוח ובתנאי שהגיע למוכר במצב תקין. הזיכוי יהיה באותו אמצעי תשלום שבו שילם הלקוח
18. על הלקוח לבדוק את המוצר עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או בשונה ממה שהוזמן, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי יצירת קשר בבקשה לביטול, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981.
19. במקרים אלו הלקוח לא יחויב בעלות המשלוח: אם המוצר הגיע שבור או פגום או בשונה ממה שהוזמן ובמקרה של עיכוב באספקה מעבר ל- 14 ימי עסקים.
זכויות יוצרים
20. עדכון התכנים על-ידי המשתמש צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. מהווה הצהרה והתחייבות מצדו בכך שהוא בעל זכויות היוצרים בתכנים אלו, התכנים הינם תכנים חוקיים ואינם נוגדים את הדין ו/או אסורים על פי כל דין.
קניין רוחני
21. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
22. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
תוכן האתר
23. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
24. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
25. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
ניהול משתמשים ומבקרים באתר
26. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
27. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
גילוי נאות
28. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
29. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
כללי
30. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
31. "הזמנה שמורה": במידה והלקוח בחר בשמירת הזמנה וביצע את ההזמנה מאוחר יותר, המחירים התקפים יהיו אלו המופיעים באתר ביום ביצוע ההזמנה בפועל ולא המחירים שהופיעו בעת ביצוע שמירת ההזמנה. בכל מקרה המחירים המחייבים הם אלו המופיעים ביום ההזמנה בדף המוצר.
32. המוכר רשאי להגביל את כמות הקנייה, על פי שיקול דעתו.
24. לרשות הלקוחות עומד מענה אנושי בטלפון 053-7778788 או במייל zhlilteva@gmail.com
25.מקום השיפוט הייחודי והבלעדי בגין כל עניין הנובע מהשימוש באתר הינו בתי המשפט המוסמכים באזור חיפה.

אנו מאחלים לכם קנייה נעימה ומהנה ומזמינים אתכם ליצור קשר ובכל שאלה או עניין נשמח לעמוד לרשותכם.