145 315

תוספי תזונה טבעיים

סינון ומיון ›
באפשרותכם לבצע סינון מוצרים באמצעות הפקדים הבאים
במאה הנוכחית, כאשר אנו יותר ויותר רחוקים מהטבע ויותר ויותר קרובים לעולם הדיגיטל ולכזה שהוא תעשייתי בהרבה, אין זה פלא מדוע רבים סובלים מבעיות בריאות שונות וממצבים גופניים, הקשורים באופן מלא לסביבה המקיפה אותם. בין אם בשל זיהום סביבתי, שימוש בחומרי גלם (במזון) המכילים רכיבים מזיקים, כדוגמת כימיקלים רעילים וחומרים משמרים שונים, ובין אם בשל אורח חיים שהוא פחות תנועתי ויותר פאסיבי, צצות ועולות תופעות בריאותיות שלא פשוט להתמודד איתן. 

העולם המודרני, ובייחוד הרפואה המערבית, מציעים לרוב פתרונות המשמשים כמענה זמני, שלא מגיע לשורש הבעיה, אלא מספק מענה לסימפטום ממנו אנשים סובלים. הרפואה המשלימה, לעומת זאת, יודעת לנצל את המשאבים הקיימים וסגולות הבריאות הנהדרות שלהם, לטובת ייצור פתרונות שיכולים לשפר את המצב ולעשות לנו טוב, כדוגמת תוספי תזונה טבעיים. 

למה כדאי לצרוך תוספי תזונה?בעולם המודרני ובחיי היום יום שלנו אנו חשופים לסביבה שבחלקה יכולה להיות מזיקה לנו. אם בעבר התזונה שלנו היתה תזונה טבעית בעיקרה וגם כזו שהכילה מעט מאד רכיבים מתועשים, הרי שכיום הסיפור הוא אחר ורבים מאתנו, מצעירים מאד ועד מבוגרים, צורכים מזון תעשייתי עשיר בחומרים משמרים ואחרים. המשמעות לכך בפועל היא שאיננו מקבלים את כמות הוויטמינים והמינרלים הנדרשים לתפקודו התקין של גופנו, וכפועל יוצא מכך סובלים מבעיות בריאות שונות. 

חומרים מתחלבים, חומרים מייצבים, חומרים משמרים שנועדו להאריך את חיי המדף של המזון שאותו אנו רוכשים וגם חומרי מאכל, צבע וטעם, כל אלה מהווים תוספים מזיקים, שבחלקם אפילו אסורים למאכל במדינות מסוימות בעולם. ובכל זאת, יותר ויותר מוצרי מזון מבוססים עליהם ואנו כמעט ולא מקפידים לבחון מה מכיל המזון ומהי הכמות שלהם בכל אריזה ואריזה. 
צריכת תוספי תזונה טבעיים הכרחית גם בשל חשיפתו של המזון שלנו לרעלים רבים. 

מרבית המזון הטבעי, הפירות והירקות, כמו גם הקטניות, האגוזים והשקדים, שנמכרים בחנויות "הרגילות", הם אינם אורגניים, כשהמשמעות לכך בפועל היא שהם מרוססים בכימיקלים שונים ורעלים שלא טובים לנו. אם נוסיף לכך גם את הקרינה האלקטרו-מגנטית שאנו חשופים אליה, ובייחוד בשנים האחרונות ולאור השימוש ההולך וגובר בטלפונים הסלולאריים, הרי שמתקבלת סביבה לא בריאה, שאינה טובה לנו. צריכת תוספי מזון טבעיים מומלצת גם בשל רמות הסטרס הגבוהות שמהן מרביתנו סובלים. 

הרצון להגיע להישגים גבוהים בעבודה ובלימודים, להספיק הכול/כמה שיותר בכל יום, החדשות הלא טובות לעיתים שאנו חשופים להן ובאופן כללי הרצון להצליח ולהיות יותר טובים מאחרים, כל אלה גורמים לרמות סטרס גבוהות מאד, הגורמות לייצור מוגבר של הורמונים שאיננו טוב לנו. 

חוסר תנועה הוא סיבה נוספת, ולמעשה זהו גם אחד המאפיינים של המאה ה-21. אם בעבר היינו בתנועה ביום יום ופחות תלויים ומשתמשים בתחבורה, אם בעבר הילדים שלנו נהגו לבלות בשעות אחר הצהריים במשחקי רחוב בחוץ, לרוץ, לקפוץ ולעסוק בפעילויות שונות, הרי שכיום מרביתנו מעדיפים לבלות מול המחשב או מול מסך הטלוויזיה או הסמארטפון שלנו, להזמין אוכל במקום לצאת לאכול במסעדה טובה ולרבוץ על הספה במקום לצאת להליכה או לריצה. 

חוסר התנועתיות הזו גורם לעלייה במשקל בשל צריכה גבוהה של מזון לעומת שריפת קלוריות, וכל אלה משפיעים על הבריאות וכן על יכולתו של הגוף להתמודד כהלכה עם הסביבה שלו. חוסר בשינה גם הוא אופייני מאד לימינו והוא מוביל להיחלשות המערכת החיסונית ובכך לפגיעה ביכולתו של הגוף לרפא את עצמו בעת הצורך. גם האוויר שאנחנו נושמים הוא מזוהם הרבה יותר מבעבר ואפילו העובדה שאנחנו משתמשים לא מעט בתאורה מלאכותית הם סיבות מדוע אנו זקוקים לתוספת משלימה.  

כיצד לבחור את תוספי התזונה המתאימים?יש לא מעט סוגים של תוספי תזונה טבעיים, הנבדלים אלה מאלה ביצרנים וגם ברכיבים השונים שהם מכילים. כדי לקבל את הוויטמינים שאנחנו צריכים, את המינרלים שחשובים לנו ולמעשה את כל מה שאנחנו פחות ופחות צורכים, חשוב לבחור נכון תוספי מזון מתאימים. מומלץ לפנות לחנויות המתמחות במכירת תוספים טבעיים, המהווים תוספת חשובה וטובה לנו וכדאי שאלו תהיינה חנויות שמציעות גם מבחר של אפשרויות. יש לא מעט בעיות בריאות ותופעות פיזיולוגיות, מהן סובלים אנשים רבים וחשוב להתאים את תוסף התזונה לבעיה. 

כדי לעשות זאת כהלכה כדאי מאד להתייעץ עם גורמים מקצועיים שיכולים לסייע בבחירתו של התוסף המתאים. אצלנו, בפריחת השלווה, תמצאו מבחר של תוספי תזונה טבעיים, המספקים מענה לצרכים שונים: תוספים המתבססים על תמציות טבעיות לשיפור הזיכרון, לשינה טובה, חזקה ורציפה, לניקוי רעלים ואפילו כמענה במקרים של הפרעות קשב וריכוז. נוכל להציע לכם גם תוספי מזון שיעזרו במקרים של כאבי גרון, גודש באף ודלקות וכן כאלה המסייעים בהתמודדות עם תסמיני גיל המעבר. 

הפורמולות המשמשות לייצור התוספים מיוצרים במעבדות בישראל ומושג דגש רב מאד על תהליך ייצורם ועל החומרים הפעילים שבכל כל אחד מהם. בהקלקה אחת מהירה תוכלו להתרשם ממבחר התוספים, לקבל את המידע שאתם צריכים ולבצע את ההזמנה. 
תקנון ותנאי שימוש באתר: צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.

התנאים רשומים, מטעמי נוחות, בלשון זכר בלבד ומתייחסים לנשים ולגברים כאחד.
הקדמה
1. אתר: צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
(להלן "האתר") ח.פ 029613197 הינו אתר על רשת האינטרנט המנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל.
2. כל המבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון ותנאי שימוש אלו.
3. יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.
4. ברכישה רשאים להשתתף בני 18 ומעלה. ההשתתפות מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני של הלקוח).
שמירה על פרטיות
5. האתר מתחייב לשמור על סודיות ופרטיות הגולש ולא להעביר פרטים של הלקוח לאף גורם אחר.
המוצרים
6. כל המוצרים המופיעים באתר הינם חדשים וללא פגם. המוצרים מגיעים באריזתם המקורית, אלא אם נכתב אחרת באופן בולט וברור בפרוט המוצר.
7. כל המוצרים המוצעים בחנות הם העושים שימוש בחומרים טבעיים ועדינים ככל האפשר, תוך פירוט מלא של כל הרכיבים הקיימים בהם. יחד עם זאת מאחר וישנם אנשים בעלי רגישויות שונות שלא ניתן לצפות מראש, היצרן והמוכר לא יהיה אחראי במידה והלקוח אלרגי למוצר, לכן על הקונה לוודא לפני מעמד הקנייה על מרכיביי המוצר.
8. הלקוח מודע לכך כי חלק מהמוצרים באתר לא עברו את בדיקות משרד הבריאות בישראל.
9. התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. ייתכן מקרה בו אותו המוצר יסופק ללקוח באריזה שונה מהמוצג באתר בשל הבדלים באריזות שיש לעיתים במלאי היצרן.

אופן ומועדי אספקת המוצרים
10. משלוחים ישולמו לפי סך ההזמנה הכולל ובהתאם לצורת השילוח המתבקשת. המשלוחים של המוצרים מגיעים או בלוקר, או נקודת איסוף או על-ידי שליח עד הבית. הלקוח יכול לבחור את דרך השילוח הנוחה לו, לתושבי יישובים מרוחקים המשלוח, במידה ובחרתם שליח, יגיע לדואר היישובי/מזכירות.
11. משלוח המוצרים יתבצע ע"י ימי האספקה הכתובים בפירוט של כל מוצר (ימי עסקים) בתוספת ימי שילוח ( 14 ימי עסקים) ממועד ביצוע ההזמנה כאשר יום ההזמנה אינו נחשב בחשבון. זמן האספקה המובטח הינו מיום ביצוע התשלום בפועל, כאשר יום עבודה כולל את ימים א'-ה', לא כולל חגים ומועדים. המוכר עושה כל שביכולתו בכדי לזרז את זמן האספקה.

12. על אף האמור לעיל, הלקוח לא יוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בחברת השליחויות. המוכר יעשה כל שביכולתו על מנת לזרז ולאתר את המוצר עבור הלקוח.
באם יחלפו 21 ימי עבודה (לפי סעיף 12) והלקוח טרם יקבל את המוצר תהיה זכותו לבטל את הרכישה מבלי לשלם דמי ביטול, או לבקש משלוח מחודש של המוצר.
13. המוכר שומר לעצמו את הזכות שלא לספק מוצר מסוים, במידה שהמוצר אזל במלאי או שחלה טעות במחיר/במפרט. במקרה כזה הלקוח יקבל הודעה על ביטול העסקה תוך 24 שעות מביצועה ויזוכה תוך 24 שעות מקליטתה, באם חויב.
אופן התשלום
14. התשלום הוא באמצעות כרטיסי אשראי שהונפקו על ידי בנק בישראל: ישראכרט, ויזה, מסטרקארד או באמצעות העברה בנקאית או צ'ק או PAYPAL או ביט.
15. החיוב הוא בתשלום אחד אלא אם נבחרה אפשרות התשלומים על ידי הלקוח.
16. הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי ככל שמתייחס ל"רכישה מרחוק" / "רכישה טלפונית ו/או "עסקת אינטרנטית"
מדיניות החזרות וביטולים
17. הלקוח רשאי לבטל הזמנה ובתנאי שהאריזה סגורה והמוצר באותו מצב כפי שנשלח תוך 14 יום מהגעת המשלוח. הלקוח מודע כי יהיה עליו לשלוח את המוצר לכתובת החברה ולשאת בעלויות המשלוח (במקרה שהמוצר כבר נשלח). הזיכוי עבור המוצרים שיוחזרו יהיה מלא למעט דמי המשלוח ובתנאי שהגיע למוכר במצב תקין. הזיכוי יהיה באותו אמצעי תשלום שבו שילם הלקוח
18. על הלקוח לבדוק את המוצר עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או בשונה ממה שהוזמן, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי יצירת קשר בבקשה לביטול, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981.
19. במקרים אלו הלקוח לא יחויב בעלות המשלוח: אם המוצר הגיע שבור או פגום או בשונה ממה שהוזמן ובמקרה של עיכוב באספקה מעבר ל- 14 ימי עסקים.
זכויות יוצרים
20. עדכון התכנים על-ידי המשתמש צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. מהווה הצהרה והתחייבות מצדו בכך שהוא בעל זכויות היוצרים בתכנים אלו, התכנים הינם תכנים חוקיים ואינם נוגדים את הדין ו/או אסורים על פי כל דין.
קניין רוחני
21. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
22. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
תוכן האתר
23. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
24. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
25. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
ניהול משתמשים ומבקרים באתר
26. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
27. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
גילוי נאות
28. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
29. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
כללי
30. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
31. "הזמנה שמורה": במידה והלקוח בחר בשמירת הזמנה וביצע את ההזמנה מאוחר יותר, המחירים התקפים יהיו אלו המופיעים באתר ביום ביצוע ההזמנה בפועל ולא המחירים שהופיעו בעת ביצוע שמירת ההזמנה. בכל מקרה המחירים המחייבים הם אלו המופיעים ביום ההזמנה בדף המוצר.
32. המוכר רשאי להגביל את כמות הקנייה, על פי שיקול דעתו.
24. לרשות הלקוחות עומד מענה אנושי בטלפון 053-7778788 או במייל zhlilteva@gmail.com
25.מקום השיפוט הייחודי והבלעדי בגין כל עניין הנובע מהשימוש באתר הינו בתי המשפט המוסמכים באזור חיפה.

אנו מאחלים לכם קנייה נעימה ומהנה ומזמינים אתכם ליצור קשר ובכל שאלה או עניין נשמח לעמוד לרשותכם.