הרפס בשפתיים - קרם טיפולי צמחי מרפא הרמב"ם

  • מק"ט : YFTP90U7IP
  • מחיר: 176.00
    מחיר מבצע: 147.00
  • מבצעים למוצר זה:

אזל המלאי עבור /


תיאור:

צמחי מרפא הרמב"ם

קרם לטיפול הרפס שפתיים

 
מהם התסמינים להרפס?
הרפס, שלבקת חוגרת, "פצעי חום" - לא משנה כיצד נקרא לאותן שלפוחיות קטנות שמאופיינות בזה שהן מופיעות תמיד בזמן הלא נכון, ולעיתים מופיעים עם כאבים עזים.
 
מהו הרפס?
הוירוס יכול להיות "רדום" זמן ממושך בתוך גופך עד שיום אחד הוא "מתעורר" כתוצאה מלחץ נפשי או גופני, מחום גבוה בשל מחלה, חשיפה לשמש או לקור.
 
איך נדבקים בהרפס?
כתוצאה ממגע ישיר בן אדם לאדם, הנוזל שבשלפוחית אצל האדם הנגוע בוירוס ההרפס, מדביק את האדם החשוף איתו למגע.
 
למעשה, אם תחשבו על זה לעומק לשנייה, אין לך זמן שהוא נכון או מתאים לסבול מהן, ובדיוק לכן, "פריחת השלווה" מציעה לך את הקרם המיועד לטיפול בהרפס בשפתיים.
 
טיפול חדש להרפס
הקרם להרפס מבוסס על רכיבים טבעיים בלבד, הוא מקצר לך את הסבל ומאפשר לך הקלה על מצב קיים, ואף, בחלק גדול מהמקרים, עוצר את ההתפרצות ההרפס ממש בתחילתה ומעלים את הפצעים מהר.

 
רכיבים: Kune van Auplo uniperus commuhis fruit oil, lavender ilavandula angustifolias A KDpu unipos jo w Joueyjakxouaud auo mon icitrus medica limonumi oil, capaicum matricaria ichamomilla recutital extract, willow (salx alcal Sant e Srost apUBAI snidkIeona Auag adiunl uowaI png enoio aIuku utuesepoddru sninɔsaa nuisayo asiou jr chinensisi oil, ethylhexyigiyon, citric aGMannum bergamot, eucalyptus.lavender.
 
תכולה: 60 מ"ל
 
אופן השימוש המומלץ: לאחר ניקוי המקום במים יש למרוח עד 5 פעמים ביום על המקום הנגוע בעזרת מקלון צמר גפן.


מתעניינים בטיפול טבעי בהרפס? חברת "פריחת השלווה - צמחי מרפא הרמב"ם", הפועלת מעל 15 שנה בתחום הארומתרפיה בארץ ובעולם, מתמחה בהכנת פורמולות על בסיס שמנים אתריים, ובמתן ייעוץ טיפולי מקצועי בתחום – במטרה לנצל את כוחות הריפוי המדהימות של הטבע.
 
השמנים האתריים שלנו הם ברמה הגבוהה ביותר בעולם ובכל מוצרינו אנו שמים דגש על האיכות הגבוהה של כל החומרים הפעילים.


זה הזמן להפסיק לסבול מהרפס בשפתיים ולחיות חיים שקטים ושלווים!

הזמינו עכשיו והמשחה תשלח אליכם בהקדם האפשרי.


סיפורי הצלחה - לקוחות ממליצים