פסוריאזיס

  • מק"ט : 3ESG9BLFKR
  • מחיר: 720.00
    מחיר מבצע: 580.00
  • מבצעים למוצר זה:

אזל המלאי עבור /


תיאור:

 צמחי מרפא הרמב"ם
 
פסוריאזיס - התסמינים האבחון והטיפול!
 
מהי פסוריאזיס?
פסוריאזיס היא מחלת עור שהגורם לה הוא תקיפה של המערכת החיסונית של הגוף.
התקיפה נראית כפצעים על פני העור שיכולים להיראות כקשקשים לבנים או אדומים.
המחלה יכולה להופיע במקומות שונים בגוף: במפרקים, בטן, גב, חזה ואפילו על איברי המין.
אנשים אשר סובלים מהמחלה יכולים לחוש מגוון סימפטומים ואלו ישתנו גם בהתאם לחומרה שלה.
  
ערכת פסוריאזיס - צמחי מרפא הרמב"ם
הערכה היחידה ברשיון משרד הבריאות לטיפול טבעי בפסוריאזיס
 צמחי מרפא הרמב"ם מבוססים על המחקרים האחרונים והחדשים ביותר שנעשו בתחום.
 
עזרו לעור שלכם להתאושש עם הערכה האולטימטיבית של פריחת השלווה - צמחי מרפא הרמב"ם, הקלה מידית בגירודים ובאדמומיות בהבטחה!
 
הערכה לטיפול טבעי בפסוריאזיס של פריחת השלווה - צמחי מרפא הרמב"ם כוללת:
 
Psor Oil - צמחי מרפא הרמב"ם - שמן ייחודי וטיפולי בניחוח ברגמוט ולבנדר, המכיל חומרים טבעיים התורמים להרגעת העור לפרקי זמן ארוכים.
 
Psor Soap - צמחי מרפא הרמב"ם - סבון טבעי לפסוריאזיס, אשר מכיל ויטמין E וחליטת איקליפטוס, התורמים להרגעת העור ומפחיתים קילופים וקשקשת, ובמקביל מעניקים לעור לחות ומזינים אותו במינרלים הדרושים כדי להקנות למראה עור בריא יותר.
 
Psor Cream - צמחי מרפא הרמב"ם - קרם טבעי המיועד לפסוריאזיס, המכיל שמנים ארומטיים התורמים להרגעת תופעות גרד, גירוי ואדמומיות בעור.
 
טיפול טבעי בפסוריאזיס
שמנים ארומתיים - צמחי מרפא הרמב"ם, משמשים לטיפול במחלת עור פסוריאזיס, יכולותיהם המדהימות של השמנים הן לרפא את הנגעים הנגרמים מפסוריאזיס.
 
שמנים אלו מחזקים ומעבים את דפנות תאי העור ומגמישים אותם, הם מתאימים בעיקר לטיפול בעור רגיש ואדמומי לטווח ארוך, כל עוד משתמשים בהם בצורה סדירה.
 
סבון הPso  צמחי מרפא הרמב"ם - טיפול טבעי בפסוריאזיס, מכיל שמן אתרי לבנדר המחטא ומאחה את רקמות העור מחדש, עוצר דימום ומעצים את פעילות השמנים הבאים איתו במגע, ומסייע במיוחד נגד קשקשת, אדמומיות וקילופי עור.
 
קרם psor צמחי מרפא הרמב"ם - מפחית תגובה דלקתית בעור ומאט את קצב גדילת התאים, הקרם מאפשר לעור לגדול בקצב טבעי להקלה בתסמיני המחלה, השיפור ניכר מהשימוש הראשון, מרגיע ומסייע בהפחתת יובש וקילופים.
 
 Psor Oil צמחי מרפא הרמב"ם - שמן ייחודי וטיפולי, המכיל חומרים טבעיים התורמים להרגעת העור לפרקי זמן ארוכים.
 
ערכת הטיפול בפסוריאזיס של פריחת השלווה - צמחי מרפא הרמב"ם משלבת קומפלקס ויטמינים ותמציות צמחים איכותיות לטיפול באדמומיות, גרד, גירוי העור ומשפרים את מראה העור כבר מהשימוש הראשון.
 
רכיבים בשמן צמחי מרפא הרמב"ם: שמן שומשום, גרניום, אקליפטוס, ברגמוט, לבנדר.
 
רכיבים בקרם צמחי מרפא הרמב"ם: שמן שומשום, שעוות דבורים, שמן קלנדולה ויטמין E.
שמנים אתריים של ברגמוט, אקליפטוס גלובולוס, לבנדר, סדרווד, גרניום, סינרג'י, ניאולי פרופוליס.
 
רכיבים בסבון צמחי מרפא הרמב"ם: שמן שומשום, שעוות דבורים, שמן קלנדולה ויטמין E
שמנים אתריים של ברגמוט, אקליפטוס גלובולוס, לבנדר, סדרווד, גרניום, סינרג'י, ניאולי פרופוליס.
 
 רכיבים בשמפו:
water, cocamidopropyl betain, decyl
 glucoside, dead sea salt, cellulose gum, panthenol
 xanthan gum, aloe barbadensis gel, biotin, burdock
 (arctium lappa) seed oil, hydrolyzed soy protein
 rosemary (rosmarinus officinalis) oil, urtica dioica
 wheat (triticum vulgare) germ oil, punica granatum
 seed oil, seabuckthorn (hippophae rhamnoides) oil
 benzyl alcohol, ethylchloroisothiazolinone
 
מתעניינים בטיפול טבעי בפסוריאזיס? חברת פריחת השלווה – צמחי מרפא הרמב"ם, הפועלת מעל 15 שנה בתחום הארומתרפיה בארץ ובעולם, מתמחה בהכנת פורמולות על בסיס שמנים אתריים, ובמתן ייעוץ טיפולי מקצועי בתחום – במטרה לנצל את כוחות הריפוי המדהימות של הטבע.
 
השמנים האתריים שלנו הם ברמה הגבוהה ביותר בעולם ובכל מוצרינו אנו שמים דגש על האיכות הגבוהה של כל החומרים הפעילים.
 
זה הזמן להפסיק לסבול מפסוריאזיס, גירודים, קילופים, אדמומיות ומראה שאינו אסתטי, ולחיות חיים נעימים, שקטים ושלווים!
 
מאות לקוחות מרוצים ממליצים על מוצר הדגל של חברת פריחת השלווה – צמחי מרפא הרמב"ם
ערכת טיפול ייחודית ואיכותית לטיפול היעיל ביותר בפסוריאזיס.
 
המוצרים הטבעיים של פריחת השלווה - צמחי מרפא הרמב"ם מבוססים על המחקרים האחרונים והחדשים ביותר שנעשו בתחום.
 
 טיפול יעיל ומהיר
יש אפשרות לרכוש שמפו טיפולי לפסוריאזיס – כאן


 
 
   
 
   תקנון ותנאי שימוש באתר: צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.

התנאים רשומים, מטעמי נוחות, בלשון זכר בלבד ומתייחסים לנשים ולגברים כאחד.
הקדמה
1. אתר: צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
(להלן "האתר") ח.פ 029613197 הינו אתר על רשת האינטרנט המנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל.
2. כל המבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון ותנאי שימוש אלו.
3. יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.
4. ברכישה רשאים להשתתף בני 18 ומעלה. ההשתתפות מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני של הלקוח).
שמירה על פרטיות
5. האתר מתחייב לשמור על סודיות ופרטיות הגולש ולא להעביר פרטים של הלקוח לאף גורם אחר.
המוצרים
6. כל המוצרים המופיעים באתר הינם חדשים וללא פגם. המוצרים מגיעים באריזתם המקורית, אלא אם נכתב אחרת באופן בולט וברור בפרוט המוצר.
7. כל המוצרים המוצעים בחנות הם העושים שימוש בחומרים טבעיים ועדינים ככל האפשר, תוך פירוט מלא של כל הרכיבים הקיימים בהם. יחד עם זאת מאחר וישנם אנשים בעלי רגישויות שונות שלא ניתן לצפות מראש, היצרן והמוכר לא יהיה אחראי במידה והלקוח אלרגי למוצר, לכן על הקונה לוודא לפני מעמד הקנייה על מרכיביי המוצר.
8. הלקוח מודע לכך כי חלק מהמוצרים באתר לא עברו את בדיקות משרד הבריאות בישראל.
9. התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. ייתכן מקרה בו אותו המוצר יסופק ללקוח באריזה שונה מהמוצג באתר בשל הבדלים באריזות שיש לעיתים במלאי היצרן.

אופן ומועדי אספקת המוצרים
10. משלוחים ישולמו לפי סך ההזמנה הכולל ובהתאם לצורת השילוח המתבקשת. המשלוחים של המוצרים מגיעים או בלוקר, או נקודת איסוף או על-ידי שליח עד הבית. הלקוח יכול לבחור את דרך השילוח הנוחה לו, לתושבי יישובים מרוחקים המשלוח, במידה ובחרתם שליח, יגיע לדואר היישובי/מזכירות.
11. משלוח המוצרים יתבצע ע"י ימי האספקה הכתובים בפירוט של כל מוצר (ימי עסקים) בתוספת ימי שילוח ( 14 ימי עסקים) ממועד ביצוע ההזמנה כאשר יום ההזמנה אינו נחשב בחשבון. זמן האספקה המובטח הינו מיום ביצוע התשלום בפועל, כאשר יום עבודה כולל את ימים א'-ה', לא כולל חגים ומועדים. המוכר עושה כל שביכולתו בכדי לזרז את זמן האספקה.

12. על אף האמור לעיל, הלקוח לא יוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בחברת השליחויות. המוכר יעשה כל שביכולתו על מנת לזרז ולאתר את המוצר עבור הלקוח.
באם יחלפו 21 ימי עבודה (לפי סעיף 12) והלקוח טרם יקבל את המוצר תהיה זכותו לבטל את הרכישה מבלי לשלם דמי ביטול, או לבקש משלוח מחודש של המוצר.
13. המוכר שומר לעצמו את הזכות שלא לספק מוצר מסוים, במידה שהמוצר אזל במלאי או שחלה טעות במחיר/במפרט. במקרה כזה הלקוח יקבל הודעה על ביטול העסקה תוך 24 שעות מביצועה ויזוכה תוך 24 שעות מקליטתה, באם חויב.
אופן התשלום
14. התשלום הוא באמצעות כרטיסי אשראי שהונפקו על ידי בנק בישראל: ישראכרט, ויזה, מסטרקארד או באמצעות העברה בנקאית או צ'ק או PAYPAL או ביט.
15. החיוב הוא בתשלום אחד אלא אם נבחרה אפשרות התשלומים על ידי הלקוח.
16. הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי ככל שמתייחס ל"רכישה מרחוק" / "רכישה טלפונית ו/או "עסקת אינטרנטית"
מדיניות החזרות וביטולים
17. הלקוח רשאי לבטל הזמנה ובתנאי שהאריזה סגורה והמוצר באותו מצב כפי שנשלח תוך 14 יום מהגעת המשלוח. הלקוח מודע כי יהיה עליו לשלוח את המוצר לכתובת החברה ולשאת בעלויות המשלוח (במקרה שהמוצר כבר נשלח). הזיכוי עבור המוצרים שיוחזרו יהיה מלא למעט דמי המשלוח ובתנאי שהגיע למוכר במצב תקין. הזיכוי יהיה באותו אמצעי תשלום שבו שילם הלקוח
18. על הלקוח לבדוק את המוצר עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או בשונה ממה שהוזמן, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי יצירת קשר בבקשה לביטול, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981.
19. במקרים אלו הלקוח לא יחויב בעלות המשלוח: אם המוצר הגיע שבור או פגום או בשונה ממה שהוזמן ובמקרה של עיכוב באספקה מעבר ל- 14 ימי עסקים.
זכויות יוצרים
20. עדכון התכנים על-ידי המשתמש צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. מהווה הצהרה והתחייבות מצדו בכך שהוא בעל זכויות היוצרים בתכנים אלו, התכנים הינם תכנים חוקיים ואינם נוגדים את הדין ו/או אסורים על פי כל דין.
קניין רוחני
21. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
22. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
תוכן האתר
23. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
24. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
25. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
ניהול משתמשים ומבקרים באתר
26. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
27. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
גילוי נאות
28. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
29. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
כללי
30. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
31. "הזמנה שמורה": במידה והלקוח בחר בשמירת הזמנה וביצע את ההזמנה מאוחר יותר, המחירים התקפים יהיו אלו המופיעים באתר ביום ביצוע ההזמנה בפועל ולא המחירים שהופיעו בעת ביצוע שמירת ההזמנה. בכל מקרה המחירים המחייבים הם אלו המופיעים ביום ההזמנה בדף המוצר.
32. המוכר רשאי להגביל את כמות הקנייה, על פי שיקול דעתו.
24. לרשות הלקוחות עומד מענה אנושי בטלפון 053-7778788 או במייל zhlilteva@gmail.com
25.מקום השיפוט הייחודי והבלעדי בגין כל עניין הנובע מהשימוש באתר הינו בתי המשפט המוסמכים באזור חיפה.

אנו מאחלים לכם קנייה נעימה ומהנה ומזמינים אתכם ליצור קשר ובכל שאלה או עניין נשמח לעמוד לרשותכם.