image alt

להתמודד עם מצבי חרדות ולחץ באמצעות פתרונות טבעיים

חרדה - גורמים תסמינים ודרכי טיפול 

איך מטפלים בחרדה?

בעידן של ימינו רבים מאתנו סובלים ממצבי חרדות ולחץ באופן יומיומי כמעט.
העבודה, הבית, הילדים והסביבה כולה, כל אלה מצריכים מאתנו זמן, משאבים רבים והציפייה שנתפעל את הכול על הצד הטוב ביותר היא רבה.

הלחץ והחרדות יכולים להופיע כבר בגיל צעיר ולהתגבר לאורך השנים ויכולים גם להופיע בשל מקרה מסוים שאירע.

כך או כך, הם פוגעים רבות באיכות חיינו ובהמשך, אם לא מטופלים כהלכה, יכולים לפגוע גם בבריאותנו.

תסמינים נלווים
לתחושת הלחץ והחרדה נלווים לא מעט תסמינים.

חלק מהם נפשיים, רגשיים וחלק גם פיזיולוגיים, רבים הסובלים ממצבים של לחץ וחרדה מעידים כי הם חשים בזמן התקף חרדה, קוצר נשימה, דופק מואץ וגם סחרחורת.

הם רועדים, מזיעים ואפילו מרגישים מחנק בגרון, חולשה בברכיים או חולשת שרירים, יש כאלה שסובלים מלחץ בחזה ומבחילה וחשים גם תחושת עלפון קלה.

באשר לתסמינים הרגשיים/נפשיים, עולים ברשימה הזו כמה: רצון לברוח ולהתרחק מאותה סיטואציה שגורמת ללחץ ולחרדה, פחד פתאומי, תחושה של ריקנות וגם צפייה מהצד על כל המצב שגרם לכך.

 איך מטפלים בחרדה - אז מה עושים?
ישנן לא מעט שיטות טיפול, המוצעות כיום לסובלים ממצבי חרדות ולחץ, בין אם באופן כרוני ובין אם באופן זמני.

הטיפול התרופתי הוא פופולארי מאד, אך נלוות לו לעיתים תופעות לוואי שונות ולא תמיד הוא מספק את המענה המתאים לסובלים ממצבי לחץ וחרדות.

גם טיפול רגשי נחשב כמענה נפוץ מאד, ובמסגרתו יחד עם המטפל בוחנים את הסיבות לתחושות אלו, מתי הן צצות ועולות ומנסים להגיע אל המקור כדי לראות כיצד מטפלים בו.

במקביל לכך, ישנו גם הטיפול הטבעי, הידוע כמבוקש גם כן, היתרון שלו הוא העובדה שהוא מתבסס על רכיבים טבעיים בלבד והוא יכול לשמש כמענה יחיד או ככזה שעובד במקביל לפתרונות אחרים.

טיפול טבעי בחרדה
אחד הכלים להפגת הלחץ והחרדה הוא המגע.

המגע כולל עיסוי עם שמן, כל שמן נעים שיש לכם בבית (אפשר גם עם שמן זית בלבד- אם אין לכם בעיה עם הריח)

אפשר עיסוי בכפות הרגליים / ידיים/ כתפיים/ גב / הראש/ בחלק אחד או בכל הגוף איך שנוח לכם, אפשר להחליף תפקידים פעם אתם מעסים ופעם אחד מבני הבית מעסה אתכם, עיסוי תמיד מתקבל באהבה פעולה מרגיעה ופשוטה.

המגע בגוף נותן ביטחון, מרגיע ומספק תחושה נעימה של רוגע והרפייה. 


אני לא יכולה להמליץ על עיסוי בלי לתת מתכון לשמן עיסוי מרגיע:

בקערית קטנה שימו כחמש כפות שמן בסיס כגון: קוקוס / שקדים / שמן זית 

8 טיפות יחד של שמנים אתריים:

* לבנדר- מרגיע ובעל השפעה נפלאה על הנפש
* ארז - אנטיספטי, מרגיע את הנפש, מחמם, ומרומם מתאים במצבי לחץ חרדה וקשיי שינה.
* ברגמוט - מרומם מצב רוח ומרגיע את הנפש, מרענן פיזית ונפשית, מרגיע עיכול גזים ונפיחות.

אפשר להזמין שמן עיסוי להפגת מתחים מוכן -  כאן 


מתכון מנצח לרוגע ולאיזון מצב הרוח לכל אנשי הבית 

* 5 טיפות שמן אתרי ברגמונט
* 5 טיפות שמן אתרי לימון
* 10 טיפות שמן אתרי תפוז. 

* אופן ההכנה: שמים בקערה כף מלח גס עם השמנים האתריים ומניחים על השולחן בסלון הבית.

אפשרות נוספת ויעילה מאוד למצבי לחץ וחרדה הוא טיפול טבעי המתבסס על תמצית טבעית, המותאמת במיוחד למצבים מסוג כזה.

מי שסובל מהתקפים של לחץ וחרדות ומתאר תחושה של לחץ בחזה ותופעות פיזיולוגיות אחרות לא נעימות, בהתקף חרדה טיפול מיידי, יכול להיעזר בתמצית הטבעית שעוזרת בהפחתת אותן תחושות לא רצויות.

התמצית "רוגע", שמכילה מליסה ופריחת התפוז, משחררת ומרגיעה ומפסיקה את אותן מחשבות שמגבילות וכובלות את המתמודדים איתן.

יש לטפטף מהתמצית בין 20 ל-30 טיפות לתוך כוס מים וללגום אותה בתחילת היום, כחצי שעה לפני הארוחה.
כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, מומלץ להקפיד לעשות זאת לפחות במשך תקופה של 3 חודשים ברציפות.
לפרטים על תמצית רוגע יש ללחוץ כאן

מוצאים את עצמכם או את היקרים לכם מתמודדים עם מצבי לחץ וחרדה?

"פריחת השלווה" היא הכתובת הנכונה.

תמצית "רוגע" תוציא אתכם מהלחץ והחרדה לחיים שקטים ושלווים, לפרטים על התמצית יש ללחוץ כאן  

לקבלת מענה ולשאלות נוספות, התקשרו לטלפון 053-7778788

        
תקנון ותנאי שימוש באתר: צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.

התנאים רשומים, מטעמי נוחות, בלשון זכר בלבד ומתייחסים לנשים ולגברים כאחד.
הקדמה
1. אתר: צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
(להלן "האתר") ח.פ 029613197 הינו אתר על רשת האינטרנט המנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל.
2. כל המבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון ותנאי שימוש אלו.
3. יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.
4. ברכישה רשאים להשתתף בני 18 ומעלה. ההשתתפות מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני של הלקוח).
שמירה על פרטיות
5. האתר מתחייב לשמור על סודיות ופרטיות הגולש ולא להעביר פרטים של הלקוח לאף גורם אחר.
המוצרים
6. כל המוצרים המופיעים באתר הינם חדשים וללא פגם. המוצרים מגיעים באריזתם המקורית, אלא אם נכתב אחרת באופן בולט וברור בפרוט המוצר.
7. כל המוצרים המוצעים בחנות הם העושים שימוש בחומרים טבעיים ועדינים ככל האפשר, תוך פירוט מלא של כל הרכיבים הקיימים בהם. יחד עם זאת מאחר וישנם אנשים בעלי רגישויות שונות שלא ניתן לצפות מראש, היצרן והמוכר לא יהיה אחראי במידה והלקוח אלרגי למוצר, לכן על הקונה לוודא לפני מעמד הקנייה על מרכיביי המוצר.
8. הלקוח מודע לכך כי חלק מהמוצרים באתר לא עברו את בדיקות משרד הבריאות בישראל.
9. התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. ייתכן מקרה בו אותו המוצר יסופק ללקוח באריזה שונה מהמוצג באתר בשל הבדלים באריזות שיש לעיתים במלאי היצרן.

אופן ומועדי אספקת המוצרים
10. משלוחים ישולמו לפי סך ההזמנה הכולל ובהתאם לצורת השילוח המתבקשת. המשלוחים של המוצרים מגיעים או בלוקר, או נקודת איסוף או על-ידי שליח עד הבית. הלקוח יכול לבחור את דרך השילוח הנוחה לו, לתושבי יישובים מרוחקים המשלוח, במידה ובחרתם שליח, יגיע לדואר היישובי/מזכירות.
11. משלוח המוצרים יתבצע ע"י ימי האספקה הכתובים בפירוט של כל מוצר (ימי עסקים) בתוספת ימי שילוח ( 14 ימי עסקים) ממועד ביצוע ההזמנה כאשר יום ההזמנה אינו נחשב בחשבון. זמן האספקה המובטח הינו מיום ביצוע התשלום בפועל, כאשר יום עבודה כולל את ימים א'-ה', לא כולל חגים ומועדים. המוכר עושה כל שביכולתו בכדי לזרז את זמן האספקה.

12. על אף האמור לעיל, הלקוח לא יוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בחברת השליחויות. המוכר יעשה כל שביכולתו על מנת לזרז ולאתר את המוצר עבור הלקוח.
באם יחלפו 21 ימי עבודה (לפי סעיף 12) והלקוח טרם יקבל את המוצר תהיה זכותו לבטל את הרכישה מבלי לשלם דמי ביטול, או לבקש משלוח מחודש של המוצר.
13. המוכר שומר לעצמו את הזכות שלא לספק מוצר מסוים, במידה שהמוצר אזל במלאי או שחלה טעות במחיר/במפרט. במקרה כזה הלקוח יקבל הודעה על ביטול העסקה תוך 24 שעות מביצועה ויזוכה תוך 24 שעות מקליטתה, באם חויב.
אופן התשלום
14. התשלום הוא באמצעות כרטיסי אשראי שהונפקו על ידי בנק בישראל: ישראכרט, ויזה, מסטרקארד או באמצעות העברה בנקאית או צ'ק או PAYPAL או ביט.
15. החיוב הוא בתשלום אחד אלא אם נבחרה אפשרות התשלומים על ידי הלקוח.
16. הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי ככל שמתייחס ל"רכישה מרחוק" / "רכישה טלפונית ו/או "עסקת אינטרנטית"
מדיניות החזרות וביטולים
17. הלקוח רשאי לבטל הזמנה ובתנאי שהאריזה סגורה והמוצר באותו מצב כפי שנשלח תוך 14 יום מהגעת המשלוח. הלקוח מודע כי יהיה עליו לשלוח את המוצר לכתובת החברה ולשאת בעלויות המשלוח (במקרה שהמוצר כבר נשלח). הזיכוי עבור המוצרים שיוחזרו יהיה מלא למעט דמי המשלוח ובתנאי שהגיע למוכר במצב תקין. הזיכוי יהיה באותו אמצעי תשלום שבו שילם הלקוח
18. על הלקוח לבדוק את המוצר עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או בשונה ממה שהוזמן, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי יצירת קשר בבקשה לביטול, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981.
19. במקרים אלו הלקוח לא יחויב בעלות המשלוח: אם המוצר הגיע שבור או פגום או בשונה ממה שהוזמן ובמקרה של עיכוב באספקה מעבר ל- 14 ימי עסקים.
זכויות יוצרים
20. עדכון התכנים על-ידי המשתמש צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. מהווה הצהרה והתחייבות מצדו בכך שהוא בעל זכויות היוצרים בתכנים אלו, התכנים הינם תכנים חוקיים ואינם נוגדים את הדין ו/או אסורים על פי כל דין.
קניין רוחני
21. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
22. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
תוכן האתר
23. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
24. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
25. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים. ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
ניהול משתמשים ומבקרים באתר
26. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
27. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר צליל אסולין פריחת השלווה – מוצרי קוסמטיקה טיפוח וטיפול טבעיים.
גילוי נאות
28. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
29. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
כללי
30. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
31. "הזמנה שמורה": במידה והלקוח בחר בשמירת הזמנה וביצע את ההזמנה מאוחר יותר, המחירים התקפים יהיו אלו המופיעים באתר ביום ביצוע ההזמנה בפועל ולא המחירים שהופיעו בעת ביצוע שמירת ההזמנה. בכל מקרה המחירים המחייבים הם אלו המופיעים ביום ההזמנה בדף המוצר.
32. המוכר רשאי להגביל את כמות הקנייה, על פי שיקול דעתו.
24. לרשות הלקוחות עומד מענה אנושי בטלפון 053-7778788 או במייל zhlilteva@gmail.com
25.מקום השיפוט הייחודי והבלעדי בגין כל עניין הנובע מהשימוש באתר הינו בתי המשפט המוסמכים באזור חיפה.

אנו מאחלים לכם קנייה נעימה ומהנה ומזמינים אתכם ליצור קשר ובכל שאלה או עניין נשמח לעמוד לרשותכם.